Ezcool Güvenlik Ürünleri
Bayimiz Olun...
Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,505 TL
1 EUR=4,211 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Ürünlerimizin tümünü kendi veb sitenizde yayınlamak için lütfen tıklayın.
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Oksid Bilişim Teknoloji, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Oksid Bilişim Teknoloji tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda Oksid Bilişim Teknoloji hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. Oksid Bilişim Teknoloji, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, Oksid Bilişim Teknoloji herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

Oksid Bilişim Teknoloji, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. Oksid Bilişim Teknoloji'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
Oksid Bilişim Teknoloji'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak Oksid Bilişim Teknoloji 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
Oksid Bilisim